Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dobrówko - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

330 000 zł5 600 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna ze starym młynem - Dobrowo powiat Białogard zachodniopomorskie Polecam do zakupu działkę inwestycyjną zabudowaną starym młynem, zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Żurawia

Rokosowo,Koszalin(Dobrówko + 24 km)

459 000 zł2 219 m² 206,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, uzbrojenie w drodze: woda, prąd, gaz i światłowód, chciałbyś mniejszą działkę? Właściciel może dokonać podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino(Dobrówko + 18 km)

155 000 zł1 559 m² 99,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz na wzniesieniu, cewlino pod Koszalinem Działka bezpośrednio przy lesie z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Na wzniesieniu z rewelacyjną panoramą. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł37 158 m² 26,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w Białogardzie. Na sprzedaż oferujemy dużą działkę o powierzchni 37 158 m2, położoną na obrzeżach Białogardu - miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Dobre

Dobre(Dobrówko + 25 km)

282 685 zł4 349 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Dobre gmina Będzino, blisko trasy S6! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobre, ok. 1 km od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Biesiekierz

Biesiekierz(Dobrówko + 17 km)

99 000 zł735 m² 134,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Biesiekierz, na osiedlu domków jednorodzinnych! Biesiekierz to wieś gminna, położona przy drodze krajowej nr 6, która łączy tę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Stare Bielice

Stare Bielice(Dobrówko + 22 km)

150 000 zł2 983 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Stare Bielice o łącznej powierzchni 2983m2 tylko jedna z 3 działek o powierzchni 875 m2 posiada operat geotechniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wiejska

Cewlino(Dobrówko + 18 km)

163 020 zł2 717 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. Lokalizacja: ul. Wiejska, cewlino (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Manowo(Dobrówko + 20 km)

168 600 zł1 124 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Manowie - 1124 m2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1124 m2, położona w Manowie, w spokojnej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lubiatowska

Lubiatowo,Koszalin(Dobrówko + 24 km)

309 000 zł1 182 m² 261,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Nieruchomość o powierzchni 1182 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz działek przeznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin(Dobrówko + 24 km)

249 690 zł1 189 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w cichej i spokojnej części Koszalina przy ulicy Orkiszowej. Numer działki 24/10 Powierzchnia działki 1189 m2 Cena: 249 690 zł (210 zł/m2) Udział.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij