Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Dobrówko - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

330 000 zł5 600 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna ze starym młynem - Dobrowo powiat Białogard zachodniopomorskie Polecam do zakupu działkę inwestycyjną zabudowaną starym młynem, zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

305 624 zł34,73 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze Symbol ue5 - A.8.0 Mieszkanie o powierzchni 34,73m2, Parter nowego budynku, 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł23 081 m² 21,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z własnym stawem - Chałupy, gm. Świeszyno Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Chałupy (gmina Świeszyno), zaledwie 8 km od Koszalina. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

155 040 zł816 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tatów zaprasza nowych właścicieli! Powierzchni: cena brutto: warunki zabudowy: tak Na sprzedaż działka niezabudowana na obrzeżach Koszalina z warunkami zabudowy! Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł45,30 m² 6 379,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe! Na sprzedaż ustawne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku w spokojnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal użytkowy! Nieruchomość stanowi lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 72m2, położony na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Manowo(Dobrówko + 20 km)

110 110 zł1 001 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną - Manowo, ul. Cisowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1001 m2 do 1188 m2 (cena 110 zł/m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł45,20 m² 6 858,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone, z niewielką loggią od strony zachodniej. Okna pcv, okno balkonowe wyposażone w roletę zewnętrzną, a we wszystkich oknach praktyczne rolety typu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 300 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Zagórzu. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. Warunki zabudowy już w drodze. Cena podlega rozsądnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł142,52 m² 4 202,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 142,52 m , zlokalizowany przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie jednej z głównych i najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

128 500 zł18,87 m² 6 809,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na terenie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Zamknij
+0 km